Zmiany 2024

Zachęcamy do zapoznania się ze zaaktualizowanym regulaminem UltraKotliny 2024! 🔥 https://ultrakotlina.pl/regulamin/. Najważniejsze zmiany: Zmieniliśmy także godziny dekoracji – szczegóły w programie https://ultrakotlina.pl/program/. Zapisy ruszają 23.02.2024! Zapraszamy!

Wyniki 2023

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w tegorocznej edycji UltraKotliny. Oficjalne wyniki znajdziecie tutaj. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii i na naszym Facebooku!

Black Diamond

Miło nam poinformować, że od tego roku do grona naszych partnerów dołącza firma Black Diamond. Poniżej znajdziecie więcj informacji o marce i sprzęcie jaki oferują. Black Diamond Equipment opracowuje innowacyjne rozwiązania i produkty dla entuzjastów wspinaczki, turystyki pieszej, alpinizmu, biegów Czytaj dalej…

Wyniki 2022

Dziękujemy Wam za wspaniały wspólny weekend! 💪 🍂 🍁 Wyniki ze wszystkich dystansów znajdziecie pod linkiem – https://wyniki.b4sport.pl/index.php/ultrakotlina/m825.html.

Militaria.pl

Z przyjemnością informujemy, że Militaria.pl zostały naszym tegorocznym partnerem i zdbają o płomienną atmosferę na startach naszych dystansów i niektórych punktach kontrolnych, dzięki szwedzkim ogniom 🔥 Zapraszamy do odwiedzenia strony Militaria.pl!

Skip to content