Tak - jeśli chcesz skorzystać, należy to zrobić przy rejestracji na stronie https://b4sportonline.pl/ultrakotlina/. Jeśli przy pierwszej rejestracji nie zaznaczyłeś_łaś tej opcji wystarczy edytować swoje zgłoszenie poprzez tę samą stronę.

Odprawić można się w Bazie Zawodów w Szklarskiej Porębie (rekomendujemy tę opcję żeby uniknąć tłoku przed startem) lub na miejscu startu po przyjeździe autobusem - szczegółowe godziny otwarcia biur znajdziecie w Programie.

Autobusy na starcie UK180 i UK80 po przyjeździe będą czekały na miejscu - będzie można poczekać na start w ciepłych i suchych warunkach.

  • Tak, jeśli wycofujesz się z zawodów należy to zgłosić pod numer 690 980 855 (polecamy zapisać, ale będzie też na numerze startowym). Pod ten sam numer można zgłosić chęć transportu do Bazy Zawodów z Punktu Transportowego 1 (Janowica Wielkie) lub Punktu Transportowego 2 (Goduszyn).
  • Staramy się wysłać transport jak najszybciej, ale czas oczekiwania na busa może wynosić nawet 1,5h - 2h - dojazd do niektórych punktów to wiele kilometrów.
  • Bus jedzie do Bazy Zawodów w Szklarskiej Porębie - nie ma możliwości podwiezienia w konkretne miejsce (ale można wysiąść po drodze).

Nie zapewniamy dedykowanego parkingu dla zawodników. W okolicy Bazy Zawodów są trzy duże parkingi (płatne):

Do Szklarskiej Poręby można dostać się PKP (stacja Szklarska Poręba Górna) lub dojechać połączeniem PKS z Wrocławia przez Jelenią Górę.