8.10.2021 (piątek)

16:00 – 22:00 – biuro zawodów dla wszystkich dystansów – Szklarska Poręba, Gościniec Pod Lipą, ul. Turystyczna 6

19:00 – obowiązkowa odprawa dla SZTAFET (po 1 osobie z ekipy / biuro zawodów Szklarska Poręba)

9.10.2021 (sobota)

00:00 – odjazd autokaru ze Szklarskiej Poręby (Parking przy ul. Bronisława Czecha 2 / obok Netto) na start UK180 Piechowice ul. Szkolna 6 SP 1

00:00 – 00:45 – biuro zawodów UK180 – Piechowice ul. Szkolna 6 SP. 1

01:00 – start UltraKotlina180 Piechowice ul. Szkolna 6 SP 1

01:30 – odjazd autokaru ze Szklarskiej Poręby (Parking przy ul. Bronisława Czecha 2 / obok Netto) na start UK80 (Janowice Wielkie – Park Zielona Dolina, ul. 1 Maja)

02:00 – 02:45 – biuro zawodów UK80 – Janowice Wielkie, Park Zielona Dolina, ul. 1 Maja

03:00 – start UltraKotlina80  – Janowice Wielkie, Park Zielona Dolina, ul. 1 Maja

05:00 – 5:45 – biuro zawodów UK130 + Sztafeta – Szklarska Poręba, Gościniec Pod Lipą, ul. Turystyczna 6 

06:00 start UltraKotlina130 i SZTAFETY– Szklarska Poręba, skwer przy ul. Turystycznej 2

07:45 – odjazd autokaru ze Szklarskiej Poręby (Parking przy ul. Bronisława Czecha 2 / obok Netto) na start UK50 (Jelenia Góra – parking Galeria Sudecka) 

08:00 – 8:45 – biuro zawodów UK50 – Jelenia Góra, parking Galeria Sudecka 

09:00start UltraKotlina50 – Jelenia Góra, parking Galeria Sudecka 

16:00 – dekoracja UltraKotlina80 i UltraKotlina50 – Szklarska Poręba skwer przy ul. Turystycznej 2

18:00 – 20:00 – biuro zawodów UK30 – Szklarska Poręba, Gościniec Pod Lipą, ul. Turystyczna 6

10.10.2021 (niedziela)

09:00 – odjazd autokaru ze Szklarskiej Poręby (Parking przy ul. Bronisława Czecha 2 / obok Netto) na start UK30 (Piechowice, Szkoła Podstawowa nr 1) 

08:00 – 9:45 – biuro zawodów UK30 – Piechowice , Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Szkolna 6

10:00start UltraKotlina30 – Piechowice, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Szkolna 6

13:00 – dekoracja UltraKotlina130, Sztafety i  UltraKotlina30 – Szklarska Poręba skwer przy ul. Turystycznej 2

18:00 – dekoracja UltraKotlina180