Zapraszamy wszystkie zawodniczki i zawodników do sprawdzenia zakładek Program, Regulamin i Baza. Wprowadziliśmy kilka zmian w programie oraz lokalizacji bazy imprezy. Najważniejsze zmiany to:

  • baza zawodów – Szklarska Poręba, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 1 Maja 32 – dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie, będziemy mieli do dyspozycji pomieszczenia na biuro, depozyt, catering itp.
  • start UK140 i Sztafety oraz meta wszystkich dystansów – Szklarska Poręba, Skwer Ducha Gór, ul. Turystyczna 2 – po remoncie Skweru Ducha Gór wracamy do centrum Szklarskiej Poręby.Zbiegamy w dół ul. Turystyczną (z pod wyciągu na Szrenicę), a następnie przy wiwatach turystów i mieszkańców osiągamy metę przy wspomnianym Skwerku 😊
  • start UK140 i Sztafety o 5.00 – godzina szybciej ułatwia nam wiele spraw, a Wam w zasadzie nie utrudnia niczego 😉
  • start UK80 o 7.00 – chcemy aby zawodnicy tego dystansu mogli więcej nacieszyć się trasą i widokami. Bieganie za dnia znacznie może to ułatwić 🙂. Od razu odpowiadamy na pytania o czołówkę: dalej jest obowiązkowa ! Limit 15h. powoduje że wielu z Was zastanie wieczór jeszcze na trasie.
  • dekoracja UK50 w sobotę o 18.00 (08.10), natomiast pozostałych dystansów w niedzielę o 15.00 (09.10) – wsłuchujemy się w Wasze głosy, i również chcemy aby w czasie dekoracji było jak najwiecej kibiców i zawodników. Dodatkowo wprowadzamy dekoracje kategorii wiekowych i to również ma wpływ na zmianę.

Do zobaczenia już niedługo w sercu Szklarskiej Poręby! 🏃‍♀️ 🏃 🏃‍♂️

Skip to content